Naujienos
2020 03 04
Į Kauną žengiantis restoranų tinklas „iLunch“ įsikurs verslo centre BLC 2

„Į augantį Kauną planavome ateiti jau kuris laikas. Mūsų tinklo restoranai kuriasi verslo centruose, kuriuose didelė koncentracija dirbančių miesto gyventojų. Todėl pirmajam „iLunch“ restoranui Kaune nedvejodami pasirinkome naująjį BLC 2 verslo centrą, kuris veikia pačioje Kauno širdyje ir šis biurų kompleksas yra vienas didžiausių mieste. Planuojame ir toliau plėsti bei didinti „iLunch“ restoranų skaičių Kaune, nes tikime šio miesto potencialu bei galimybėmis. Išmanūs „iLunch“ koncepcijos sprendimai sudaro galimybes greitai aptarnauti didelius žmonių srautus ir kartu užtikrinti aukštą šviežiai pagaminto maisto kokybę,“ — sako „iLunch“ restoranų tinklą valdančios bendrovės „Išmanūs restoranai“ direktorius Aurelijus Jasevičius.

Naujasis „iLunch“ toliau plečia BLC restoranų alėją. Joje biurų darbuotojai ir miestiečiai galės rasti platų įvairaus maisto pasirinkimą.

„Į BLC 2 žengiantis „iLunch“ kauniečių pasirinkimą praplės ne tik maisto prasme, bet ir nauja aptarnavimo koncepcija, kuri itin pasiteisino verslo centruose. Planuojama, kad šalia SBA atnaujinamos Vienybės aikštės esančiame BLC biurų komplekse dirbs apie 2000 žmonių. Tad „iLunch“ greitis, šviežias maistas, išmanus pietų užsisakymas ir atsiskaitymas leis jiems sutaupyti laiko“, — sako SBA bendrovės „Urban Inventors“ komercijos padalinio vadovas Giedrius Muliuolis.

„iLunch“ plotas BLC verslo centre yra 265 kv. metrų, jame vienu metu pietauti galės 120 žmonių. Į restoraną bus investuota apie 200 tūkst. eurų. Pietų metu planuojama aptarnauti daugiau nei 500 svečių per dieną.

Pasak A. Jasevičiaus, dienos pietų restoranų tinklas „iLunch“ Vilniuje jau veikia 7 verslo centruose. Planuojama, kad per artimiausius mėnesius jis pasipildys dar 2 naujais objektais ir iki metų pabaigos „iLunch“ restoranų tinklas Lietuvoje bus dviženklis.

Dar apie 10 naujų šios koncepcijos restoranų planuojama atidaryti per 2021-2022 m. verslo centruose Vilniuje. Šios koncepcijos universalumą ir patrauklumą patvirtina keturi franšizės pagrindu veikiantys „iLunch“ restoranai Rusijoje, Maskvoje. Taip pat pasirašyti franšizės susitarimai su partneriais dėl plėtros tokiose šalyse kaip Jungtinės Amerikos Valstijos, Saudo Arabija, Baltarusija.

Be „iLunch“,  BLC restoranų alėjoje įsikūrė ir jau veikia restoranas „Fortas“, „Sushi Express“, pirmoji Kaune rūšinės kavos laboratorija „Her Exellency by Vero Cafe“, taip pat parduotuvė skubantiems „Narvesen“.

Prieš tris mėnesius baigtu statyti 13 000 kv. metrų verslo centru BLC 2 aktyviai domisi potencialūs nuomininkai ir šiuo metu išnuomota arba rezervuota daugiau kaip pusė jo ploto. Čia jau įsikūrė verslo konsultacijų ir audito bendrovė „EY“, „Tele 2“ verslo ir privačių klientų kontaktų centras, „SBA Competence and Service Center“ ir kitos bendrovės.

Keturių korpusų BLC pastatų kompleksas gali pasiūlyti biurus įvairiems poreikiams: ir nedidelėms įmonėms, ieškančioms 50 kv. m. patalpų, ir didelėms, norinčioms įsikurti 900 kv. m. biure viename aukšte.

SBA bendros investicijos į BLC2 verslo centrą ir Vienybės aikštę siekia apie 40 mln. eurų. Vien aikštei atnaujinti SBA grupė investavo 10 mln. eurų. Vienybės aikštės architektūrinė koncepcija, kurią parengė Vokietijos kompanijos „3deluxe“ architektai, Vokietijos dizaino tarybos apdovanojimuose įvertinta kaip geriausia „Miesto erdvės“ kategorijoje.

SBA grupė yra viena didžiausių Lietuvoje, veikianti NT, tekstilės ir baldų gamybos sektoriuose. Grupės įmonėse dirba arti 5000 žmonių. SBA priklauso NT inovacijų bendrovė „Urban Inventors“, plėtojanti verslo slėnį „Green Hall“ Vilniuje ir BLC verslo centrą Kaune, taip pat investicijų valdymo bendrovė „Capitalica Asset Management“, kuri Kaune valdo verslo centrą „Kauno Dokas“, Vilniuje  – „135“ ir plėtos modernių biurų kompleksą „Verde“ Rygos Skanste rajone, netoli miesto centro. SBA baldų gamybos sektoriui priklauso „SBA baldų kompanija“, valdanti „Klaipėdos baldus“, „Šilutės baldus“, „Germaniką“, „Visagino liniją“, „Mebelain“,  taip pat „Kauno baldai“. SBA tekstilės sektorių sudaro „Utenos trikotažas“ kartu su bendrovėmis „Šatrija“ ir „Mrija“. SBA pernai įsigijo robotikos sprendimus siūlančią bendrovę „Robotex“ ir įsteigė „SBA Modular“, kuri Lietuvoje planuoja gaminti modulinius daugiaaukščius namus.

 

Susijusios naujienos