Naujienos
2020 11 20
Atidarytas naujas, saugiai veiklai pritaikytas biurų viešbutis „Monday Office“

„Green Hall“ verslo slėnyje atsidarius antrajam „Monday Office“, Vilniuje šio biurų viešbučio valdomas plotas padvigubėjo iki 900 kv. metrų. Tokia biurų koncepcija verslui tapo ypač svarbi per koronaviruso pandemiją – visiškai įrengti, privatūs, išskirtinio interjero ir pilnai aptarnaujami biurai 1-5 žmonių komandoms.

„Pandemija keičia ir keis biurų veidą. Jaučiame didžiulę paklausą kuo privatesnėms erdvėms. Todėl „Monday Office“ biurų viešbučių koncepcija, kai verslai gali lanksčiomis sąlygomis išsinuomoti autonomišką ir jaukų biurą, dabar ypač aktualūs. Tai parodė pirmojo „Monday Office“ patirtis, kuriame ir per pavasario karantiną visi biurai buvo išnuomoti. Saugumui teikiame didžiulį dėmesį, kad pusiau juokais sakome, jog biurų viešbutis gali būti tinkamas ir verslų saviizoliacijai“ – teigia „Monday Office“ valdančios SBA bendrovės „Urban Inventors“ komercijos padalinio vadovas Giedrius Muliuolis.

Pasak jo, šiuo metu naujajame „Monday Office“ išnuomota trečdalis biurų, o pirmieji nuomininkai jau įsikūrė. Biurų viešbučio paslaugomis aktyviai naudojasi teisininkai, startuoliai, konsultantai, vietos ar užsienio bendrovių atstovai, kurie dar neturi biuro Vilniuje ar ruošiasi plėtrai. Verslo centre “Green Hall 3” įsikūrusiame naujajame 460 kv. metrų „Monday Office“ įrengta 16 biurų, keli nedideli susitikimų kambariai, uždaros ir pusiau atviros zonos bendravimui telefonu ar konferenciniams pokalbiams.

Interjerą antrajam Vilniuje biurų viešbučiui kūrė „Heima Architects“ architektai Kristijonas Skirmantas ir Gabrielė Monika Žemaitytė

„Kuriant naująjį „Monday Office“ tikslas buvo sukurti minkštą ir jaukią, labiau stilingus namus ar viešbutį primenančią atmosferą, integruojant visus efektyviam darbui šiuolaikiniame biure reikalingus patogumus. Čia patogiai jaustis turėtų visi būsimi nuomininkai, vertinantys savo aplinkos kokybę ir identitetą. Šiandien matydami rezultatą galime pasidžiaugti - tikslas pasiektas sėkmingai!” – sako vienas iš interjero autorių K. Skirmantas.

Jaukumo biurų viešbutyje suteikia išskirtinis kilimas rombų raštu, kuris jau tapo „Monday Office“ atpažinimo ženklu ir simboliu, taip pat minkšti veltinio paviršiai bendrose erdvėse. Spalvoms interjere skirtas svarbiausias vaidmuo. Jos pasirinktos iš priešingų spektro pusių, tačiau gilūs ir sodrūs atspalviai kuria ramią ir šiltą atmosferą.

Pirmojo „Monday Office“, įsikūrusio verslo centre „Green Hall 2“, interjerą taip pat kūrė „Heima Architects“. Edimto Šimeliūno ir Povilo Daugio darbas konkurse „Mano erdvė“ 2018 m. tarptautinės komisijos pripažintas geriausiu.

Susijusios naujienos