Naujienos
2020 06 22
Farmacijos kompanija „Novartis“ biurui Lietuvoje pasirinko „Green Hall 3“

„Tai, kad globalių korporacijų atstovybės Lietuvoje kuriasi „Green Hall“ verslo slėnyje įrodo, jog mūsų strategija – unikaliose vietose kurti ir plėtoti išskirtinės architektūros, tvarius, aplinkai draugiškus verslo centrus, yra teisinga. Planuojame, kad jau rugsėjį patalpos bus pilnai paruoštos pagal „Novartis“ Lietuvos filialo poreikius, kurie užtikrins maksimaliai gerą darbuotojų savijautą ir produktyvų darbą“, – sako SBA nekilnojamojo turto bendrovės „Urban Inventors“ vadovas Lionginas Šepetys.

Pagal pardavimus, „Novartis“ patenka į didžiausių pasaulio farmacijos bendrovių penketuką. Be šios kompanijos, „Green Hall 3“ verslo centre biurą nuomojasi JAV rizikos vertinimo kompanija „Moody‘s“, patenkanti tarp 3 šios srities lyderių pasaulyje.

Bendras „Green Hall 3“ verslo centro plotas – 2 800 kv. metrų. Šiuo metu beveik visas jis išnuomotas. Verslo centrą  projektavo Danijos „Arrow architects“ bendradarbiaudami su lietuvių „Archinova“. Biurų pastate naudojama geoterminė energija, kuri 100 proc. patenkins pastato energijos poreikius – žiemą šildys, o vasarą vėsins patalpas. Kiekvienoje darbo vietoje užtikrintas natūralus apšvietimas, įrengta moderni mikroklimato kontrolės sistema. Nuo Neries pusės unikali svyranti fasado forma leidžia išvengti saulės kaitros.

Investicijos į „Green Hall 3“ siekia 9 mln. eurų, iš jų 0,5 mln. skirta aplinkos sutvarkymui ir žaliosioms zonoms įrengti. Iš viso į Neries vingyje įsikomponavusį verslo slėnį „Green Hall“, susidedantį iš 3 pastatų, SBA investavo apie 42 mln. eurų, nuomojamų biurų plotas iš viso siekia 20 000 kv. metrų. Čia įsikūrusiose įmonėse šiuo metu dirba apie 1 100 žmonių.

SBA grupė yra viena didžiausių šalyje, veikianti NT, tekstilės ir baldų gamybos sektoriuose. Grupės įmonėse dirba arti 5000 žmonių. SBA priklauso NT inovacijų bendrovė „Urban Inventors“, plėtojanti verslo slėnį „Green Hall“ Vilniuje ir BLC verslo centrą Kaune, taip pat  investicijų valdymo bendrovė „Capitalica“, kuri Kaune valdo verslo centrą „Kauno Dokas“, Vilniuje  – „135“ ir plėtos modernių biurų kompleksą Rygos centre. SBA baldų gamybos sektoriui priklauso „SBA baldų kompanija“, valdanti „Klaipėdos baldus“, „Šilutės baldus“, „Germaniką“, „Visagino liniją“, „Mebelain“,  taip pat „Kauno baldai“. SBA tekstilės sektorių sudaro  „Utenos trikotažas“ kartu bendrovėmis su „Šatrija“ ir „Mrija“.

Susijusios naujienos